Marathon BB Team

Beh na Urpín - Salomon Trail running cup
19.05.2014

Ani dážď a blato neodradilo viacero bežcov, aj z nášho Marathonn BB Teamu štartovalo 15 bežcov, popasovať sa so zaujímavou traťou hadiacou sa po Urpíne. Štart okruhu bol v parku SNP, od malej železničnej stanice bežci vystúpali serpentínkami, a traverzom sa dostali až pod hvezdáreň. Kratšia trať sa lúkou cez Urpín a serpentínkami vrátila do parku, dlhšia ešte pridala aj výbeh na Kozlinec. V A-kategórii obsadil Ivan Kredatus 22.miesto, o dva stupienky za nim dobehol Peter Palyo. V B-kategórii si cenné 6.miesto pripísal Martin Volenský, v C-čku obsadil 17.priečku Martin Guštafík. Veľmi dobre si počínal aj Pavol Blažek, ktorý v D-čku skončil šiesty a Ján Sýkora v E-kategórii druhý. Medzi ženami skončila na treťom mieste v B-kategórii Diana Švédová, kratšiu trať dokonca vyhrala Lenka Tabaková. Na dlhšej trati sa predstavilo 109 mužov a 18 žien, na kratšej 12 žien a 17 mužov.

Čas hod, min, sec
© Marathon Banska Bystrica s.r.o. 2017 Všetky práva vyhradené. Obsah stránky je chránený autorským právom. Bez výslovného súhlasu majiteľa autorských práv nie je povolené kopírovať, pozmeňovať alebo šíriť akúkoľvek časť stránky, ako napríklad textový obsah, obrázky, ikony, súčasti kódu stránky, uložené súbory a podobne.Pre viac podrobností nás kontaktuje tu