Kalendár podujatí

Minimaratón Slovenskej sporiteľne
01.09.2018

Minimaratón ako samostatné podujatie. Veľmi silný deň nabitý nemilosrdnými súbojmi najmenších atlétov na trati a úsmevmi v cieli. Behy pre všetky deti do 15 rokov, od najmenších po najväčších. Kategórií máme dosť na to, aby sa každý mohol zaskvieť.

Deti od 6 do 10 rokov budú zároveň súperiť o body v poslednom bodovanom podujatá Marathon BB miniTour 2018.

Na svoje si prídu aj mamičky s kočíkmi v behu na jednu symbolickú míľu. Šťavnaté sú už tradične preteky najmenších lezúňov priamo v centre diania. Samostatný beh majú deti s hendikepom.

Všetci v cieli získajú ozajstnú medailu s originálnym vizuálom iba pre toto podujatie. Určite nepohrdnú ani sladkým jabĺčkom a bohatým balíčkom od partnerov podujatia. Samozrejmosťou sú oddelené behy, samostatne pre dievčatá a samostatne pre chlapcov. Nech je to fér. Rozhoduje túžba po víťazstve, ktorá v každom malom šampiónovi a jeho rodičoch nepochybne drieme.

Novinkou je miesto konania – park pod pamätníkom SNP, presne tam, kde sme v roku 2012 s Minimaratónom začínali. Sprievodný program bude zameraný na aktivity pre celú rodinu, tešte sa, bude čo robiť. Online registrácia prebieha v pohodlí domova, rovnako aj v deň D-1, teda 30.8.2018 v Europa SC.

Prelet lietadla a zhodenie lístkov s číslami zaradíme do programu tiež, osvedčilo sa :)

Informácie

Minimaratón Slovenskej sporiteľne
DisciplínaPlatná reg.Celkom
Beh 200m178181
Kočík 400m1416
Beh deti s hendikepom1919
Lezúni99
beh 450m368371
Celkom registrácií:588596
Celkom ľudí:588596
Maratónska kalkulačka
Prepočítaj si tempo, rýchlosť alebo výsledný čas
km, m
Tempo min, sec
Rýchlosť km/h
Čas hod, min, sec
© Marathon Banska Bystrica s.r.o. 2017 Všetky práva vyhradené. Obsah stránky je chránený autorským právom. Bez výslovného súhlasu majiteľa autorských práv nie je povolené kopírovať, pozmeňovať alebo šíriť akúkoľvek časť stránky, ako napríklad textový obsah, obrázky, ikony, súčasti kódu stránky, uložené súbory a podobne.Pre viac podrobností nás kontaktuje tu