Kalendár podujatí

ADRIM Nemčiansky beh
01.05.2019

Prvý krosový beh v máji. Trať sa kľukatí krajinou pod Panským dielom, ponúka pekné výhľady na širokých lúkach i romantické zátišie pri potôčiku. Obyvatelia Nemiec sú skvelí diváci a okrem neopakovateľnej atmosféry ťa v cieli čaká aj chutný guláš.

História podujatia siaha do roku 2013, siedmy ročník dáva na výber kratšiu 3,5km alebo dlhšiu 9,7km trať. Vlastnú disciplínu, beh na 1000m, majú aj obyvatelia Nemiec. Nezabúdame ani na tých, ktorí to všetko odštartujú – deti do 5 rokov vrátane sa poponáhľajú za ozajstnou medailou na 200m trati.

Deti od 6 do 10 rokov budú bojovať o body v dvoch vekových kategóriách tretieho ročníka série Marathon BB miniTour. Bude im na to stačiť rovných a rýchlych 1000m priamo v obci.

Oheň tradície behu v Nemciach horí aj vďaka zanieteniu starostu a generálneho partnera, spoločnosti ADRIM. Vďaka ukážkovej spolupráci sa môžeš tešiť nielen na jednu z najväčších akcií svojho druhu v regióne, ale aj na dni obce s atrakciami a sprievodným programom priamo v cieli behu. Všetci účastníci získajú v cieli pamätnú medailu a pohostenie. Víťazi jednotlivých kategórií krásne poháre. Na 9,7km trati sú dve luxusné občerstvovacie stanice s vodou, iontovými nápojmi a ovocím. Občerstvenie bude aj v cieli. Obcou pobežíš s úplnou výlukou motorovej dopravy.

Verní, ktorí boli na všetkých ročníkoch Nemčianskeho behu, bude štartovať so špeciálnym číslom.

Registrácia a prezentácia bude aj deň vopred 30.4.2019 v nákupnom centre Europa SC. Všetci účastníci, ktorí sa zaregistrujú online a prídu si po číslo práve v tento deň, dostanú darček. Dokonca v tento deň sa budeš môcť zaregistrovať aj na Banskobystrický maratón za špeciálne ceny. Prihlás sa čím skôr online, na hlavných tratiach sú z kapacitných dôvodov účastnícke limity.

Klub verných – účastníci, ktorí absolvovali všetky ročníky podujatia:

Argaláš Dušan
Benova Viktoria
Brzuľa Andrej
Donovalová Eva
Chochula Martin
Kiaba Marcel
Kottmanová Gitka
Krajčovič Dušan
Kredatus Ivan

Lehocký Richard
Mojžita Adrián
Mojžita Peter
Mojžitová Lucia
Mojžitová Monika
Mojžitová Ml. Lucia
Moravíková Miriam
Petruš Palo

Pilná Danica
Riečan Radovan
Slovák Ján
Štrba Maxim
Valocka Milan
Vilmon Branislav
Vrbický Stanislav
Willwéber Tomáš

Informácie: Registrácia



Prehľad registrovaných pretekárov:

Vysvetlivky stavu prihlášky: OK=prihláška je platná. Platba=platba nebola spárovaná, prihláška zatiaľ nie je platná.

Štart. č.Meno a priezviskoKlubKrajinaDisciplínaKategóriaStav prihlášky
-Pavel ZajacĽubietováSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Marek GandžalaPohoreláSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Ľuboš UhrinRimavské JanovceSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Matúš LuptákSKIALP Ďurková - JasenieSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Pavol Čerňan -SVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Andrej OttESA TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Róbert HabrunBVL-teamSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Adam KováčLucenecSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Ondrej MaľaZvolenskí čertiSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Erik RotaridesVeľký Krtíš SVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Jaroslav Ivan SVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Samuel BalcárStrečnoSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Tomáš ČervienkaZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Michal GaladíkStrečnoSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Milan KostrbíkThe MachinesSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Eduard LukáčNa plný buben running teamSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Matúš BrázMedzibrodSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Filip KrnáčKormiSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Martin KováčSTG PrievidzaSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Peter FurdaTOUR-istiSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Lukáš BeňoZH FITSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Radoslav TerekPohorelaSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Denis GajdošCK Route 66SVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Pavel KojtylaFree Fight Club DetvaSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Tomáš CibuľaŠPORTKLUB Dobrá NivaSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Štefan HudákSavagesSVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Michal Zauškaokto.SVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Lukáš DokaAC MalackySVK - SlovakiaBeh 10kmAMOK
-Katarína KallováfrndžalicaSVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Natália DianováHighHopesSVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Mirka LadikovaULTIMUVSVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Andrea Havašová-SVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Bianka KrnáčováKormiSVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Lucia DobrotováHerbalifeSVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Angelika BéberováHúrky ZMSVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Eva BaluškovásmejkoSVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Veronika VilhanováFree Fight Club DetvaSVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Alexandra ŠimiakováSavages SVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Lucia Hedvigyová:)SVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Kristína ŠoóšováBrickHouse GYMSVK - SlovakiaBeh 10kmAWOK
-Tomáš KišvincePacemakerSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Peter PotančokGumidekSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Martin Meňušškp Banská Bystrica SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Tomáš HorváthSpartans Zvolen Tréningový KlubSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Igor DobríkamatérSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Marek SmolárMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Gabriel RückschlossAeroSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Marek Bobček-SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Daniel MakoOFK ČakajovceSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Michal JesenskýHTSBBSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Michal Tusim SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Miloš Vinohradský SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Michal KlučiarPerla Ružinova iRun BA SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Martin Holic.SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Peter GrmanSTG Prievidza SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Martin DudaBanska BystricaSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Mario MurgasSupermarioSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Štefan KubálekŠK Achilles HandlováSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Martin Lako SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Filip OndrišSBASVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Miroslav SokolSrdcom StrehovčaniaSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Dušan MydloDušanSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Karol KopčaZc runSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Milan ŠurkalaSTG PrievidzaSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Marek ArendasTrnavaSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Patrik DuboveckýLiptovské SliačeSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Martin GenčiSOFTIPSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Jozef RusnákZH-FITSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Peter ŠtěpánekSVKSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Milan Ponickýbez klubovej príslušnostiSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Tomáš RondzikBB RunSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Tomáš Kačaliak SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Stanislav PíšSTG PrievidzaSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Michal Vitaloš-SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Andrej Richnák-SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Martin HencekZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Martin Fridrich-SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Peter NosálPantheonSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Jaroslav MenderSRTG RužomberokSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Peter MackoSpartans Zvolen Tréningový klubSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Marek Porubský-SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Peter KorpášRunningTeamZvSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Ľubomír HolčíkamatérSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Juraj ČíkLesky'srunnersSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Peter ČertíkYellowTree BBSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Marián KlubertMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Michal Filo-SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Martin ChochulaNemceSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Michal GarajVeľká LúkaSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Peter NogaHronecSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Lukáš LafférsTeam TeleDatSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Luky HrčkaSpartan KlubSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Rastislav DudaBanska BystricaSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Marcel MúkaunstoppableSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Vladimír LavorPantheonSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Tomáš KališkaRimavské Brezovo SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Roman VajsBBtrener.sk / mintal.skSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Miroslav HýllBanská BystricaSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Stanislav JamrichMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Milan GibalaCAPRI COFFESVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Miloš KubinyiP LPIS SLC teamSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Martin PopelákMartinSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Jozef Rolinec-SVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Stanislav SentandrášiMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Peter KúdelkaLara BagsSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Marek JantošMarathon BB teamSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Lukáš BálikBratov HnevSVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Mário BočinecžiadnySVK - SlovakiaBeh 10kmBMOK
-Stanislava StraňavskáKTV-U Banská BystricaSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Jana BoháčikováMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Marieta HomolovaPiestanySVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Simona MikulováKaMiKadze RunSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Natália BojnanskáNitraSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Anna SýkorováAnna SýkorováSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Jana VašičkováOstatokSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Mária RaganováZHMOTNENÁ TMASVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Aniko Halgasova SVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Marta GatialovaSTG PrievidzaSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Zdenka PinkováVinne musky BBSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Zuzana ŠtetkováLučenecSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Monika Laková SVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Katarína Lukáčová-SVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Vlasta ReguliováPriBehSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Ivana Filipková-SVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Ema Mazániková-SVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Lenka RaganováZHMOTNENÁ TMASVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Laura PetrocFiĺakovoSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Jana Laksíková.SVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Eva KucbeľováSpartans Zvolen Treningovy KlubSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Lucia Lehocký NôtováŠPORTKLUB Dobrá NivaSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Adriana ČíkováLesky'srunnersSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Martina JarganováPohronská PolhoraSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Veronika NátherováNechtový rajSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Rastislava CibuľkovážiadenSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Emília LenárováDetvaSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Gabriela MacúchováLeviceSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Miroslava HosováPDGSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Lucia CúthováŠPORTKLUB Dobrá NivaSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Agata ČepkováBrickHouse GymSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Jana MurgašováMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Zuzana KrčíkováHobby bežci SliacSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Michala KonderováBase gymSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Daniela ChrančokováBBSVK - SlovakiaBeh 10kmBWOK
-Michal SásikamatérSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ján IždinskýRužináSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Milan KuchárDRUSUR RužomberokSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Marcel KiabaMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Marek RapčanSedmák RunningSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Richard LehockýŠPORTKLUB Dobrá NivaSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Dušan JakabRUN LeviceSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Rastislav KrivýSSESVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Marián IĽAŠ-SVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Tomáš Pniakno clubSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ondrej Hrončekbežci PoltárSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Vladimír VÁCLAVÍKSvetielko nádejeSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Miroslav HrinkoAmatér SVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Pavel KováčMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ivan MišejePrievidzaSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Radko LehockýŠPORTKLUB Dobrá NivaSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Radoslav HudákJK Podzámocký dvorSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Rastislav ChrenHúrky ZMSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Patrik HorniakLeviceSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Milan VrestiakVr Racing Team HriňováSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ján ŠtefanovieneregistrovanýSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Peter KuťkaneregistrovanýSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Michal KovárPohodová stredaSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-MichaL KeryGranarollo SVKSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Branislav RoháčikKBBSSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Milan HatalčíkMarathon bb tourSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Miloš BeňušBautrade-run teamSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ján AlbertRáztočnoSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ján KothajRoosevelt teamSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Pavol GrmanJacovceSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Igor MartošTopoľčanySVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Zoltán ŠinkaGhymesSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Marian VidraSasovski borciSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Robert DaubnerSvetielko NádejeSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Martin SladkýIchthysSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Grigorij SaminBAUTRADE RUN TEAM SVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Dušan BeňoAK Mšk Žiar nad HronomSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Marcel ŠkurlaZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Marek BaraPDGSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Andrej HósPDGSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Andrej Brzuľa.SVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Milan ŠvihraLiPtOv SVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Erik JenčaNechtovyraj.skSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ladislav MacúchLeviceSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Dušan VaníkMarathon BB teamSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Norbert HolkoMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Jaroslav ŠályVečerný beh Novou BaňouSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ján MarejkaBBSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Jozef FedorŠpani DolinaSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ján Mišurachmr tímSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Juraj BéberHúrky ZM SVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Miroslav Murgaš Run For FunSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Miroslav KaizerBreznoSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-František ŠtefanecAmaterSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Branislav KrajčŠPORTKLUB Dobrá NivaSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ľudovít VlčanLuvit PartizánskeSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ján PockľanŠk HrachovoSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ľuboš MICHAČLPIS SLCSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Radovan RiečanNemceSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Rudolfino KralovanskyMartinSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Ľubomír Hedvigy:)SVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Miroslav KunaAdriana BBSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Marek AntalBrusnoSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Slavomír ChovanecMiška teamSVK - SlovakiaBeh 10kmCMOK
-Zdenka UličnáLučenecSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Lucia MichálikováDvojičkovoSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Jana BačíkováneregistrovanáSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Michaela KriváSSESVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Liliana HausnerováBežecký klub MÉTASVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Janka Šuchová-SVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Vladimira TehlarovaAlone runnerSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Anna GregáňováGreganSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Helena KarabčíkováKaMiKadze runSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Martina MuráňováSpartans SVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Katarína KuťkováneregistrovanáSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Jana VrbickáAVRSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Jana KucejováDetvaSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Gabriela HudecováSásovská strelaSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Silvia Porubská-SVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Petra MydlováPetraSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Marcela VavrincováSpartans Zvolen Tréningový KlubSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Renata BrazováMedzibrodSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Zdenka MališováBrickHouse Gym+Flos SlovakiaSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Martina Šotik HorváthováHerbalifeSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Janette BarlováPodkoniceSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Elena BéberováHúrky ZMSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Anikó Murcinová-SVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Iveta FurákováSvetielko nádejeSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Denisa NogováMartinSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Lenka Šlechtová-SVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Slavka KunováAdriana BBSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Jana MozoľováLukavica DubinaSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Marcela MojžišováZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmCWOK
-Milan MurgašAmatérSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Ivan CabanBBSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Ivan BothárbezSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Miroslav DókaBeh SenecSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Alexander KováčLučenecSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Miloš Sihelský-SVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Ivan ČíkSvetielko NádejeSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Ján SlovákNemceSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Radek ŠályŠULYWANDERSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Radek DoktorWILLINGSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Peter SnopkoPohronské ľadové medvede Žiar n.Hr.SVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Alexander DuranX-Runners PESVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Ľuboš HošalaISAKO šport Košice SVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Anton NOGAMartinSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Peter BokornezávislýSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Igor ŠalkoPonikySVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Ján ŠtulajterDedečkova chataSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Maroš ChamulaVáš realitný maklérSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Pavel BěčákBŠK B.BystricaSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Branislav RamajZTŠČ MEDZIBRODSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Július ZmitkoTTK Rimavská SobotaSVK - SlovakiaBeh 10kmDMOK
-Monika Kisova-SVK - SlovakiaBeh 10kmDWOK
-Mira VarlovámarathonBBSVK - SlovakiaBeh 10kmDWOK
-Gitka Kottmanová SVETIELKO NÁDEJESVK - SlovakiaBeh 10kmDWOK
-Zuzana BarthováAK Zdravie v pohybe LucatinSVK - SlovakiaBeh 10kmDWOK
-Renáta BarcíkováBK SliačSVK - SlovakiaBeh 10kmDWOK
-Peter PaššákVeolia-Žiar nad Hronom.SVK - SlovakiaBeh 10kmEMOK
-Branislav UhrinuhrinbbSVK - SlovakiaBeh 10kmEMOK
-Pavol BlažekMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmEMOK
-Viliam HrabušaPOWER GYM ZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmEMOK
-Izabela RafanidesováCRAZY TEAMSVK - SlovakiaBeh 10kmEWOK
-Mária NiklováVal BBSVK - SlovakiaBeh 10kmEWOK
-Simon GregáňGreganSVK - SlovakiaBeh 3.5kmFOK
-Tomáš BrázMedzibrodSVK - SlovakiaBeh 3.5kmFOK
-Peter LukáčHorehronSVK - SlovakiaBeh 3.5kmFOK
-Peter ŠoltésTRIAN ŠK UMBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmFOK
-Ema ŠtetkováSTK Lučenec-KalinovoSVK - SlovakiaBeh 3.5kmGOK
-Natália VolfováŽiar nad HronomSVK - SlovakiaBeh 3.5kmGOK
-Bianka PolónyováŠK CMK BBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmGOK
-Júlia ČangelováBanská BystricaISR - IsraelBeh 3.5kmGOK
-Kristína ŠušovaŽiadny SVK - SlovakiaBeh 3.5kmGOK
-Sára Júlia DaubnerováSvetielko NádejeSVK - SlovakiaBeh 3.5kmGOK
-Vladimír Ďuricawww.AKRIM.sk SVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Samuel SnopkoZvolenské HaluškySVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Milan DebnárZH-FITSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Matej KrahulecneregistrovanýSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Ladislav TóthLazy friendsSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Adam Oceľ-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Fero SalenkaVodnikSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Juraj AntalaZH-FITSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Tomáš DemočkoMARAS teamSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Michal Ševčík-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Tomáš SedláčekZH-FITSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Alex BéberHúrky ZMSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Miloš BéberHurky ZMSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Tomáš VidaZaježovská školaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Michal TomečekSki TeamSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Miroslav BrunnerRádioklub HORECSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Tomáš SlivkaAmatersky behSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Pavol HabrunZvolenSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHOK
-Juliana Šuleková MýtnaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Nikoleta Bakanová MýtnaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Veronika StehlíkováZvolenské HaluškySVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Renáta GáfrikováBežci LučenecSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Tatiana TapajčíkováBBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Katarína LukáčováSielnicaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Dominika PivkováTomášovceSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Adela KubálekováŠK Achilles HandlováSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Ľubica DzúrikováDzurik gangSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Janka KubikovaJankaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Eliška TužinskáZH-FITSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Slavomíra KopplovaUčiteľ ZŠ SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Jana ČiliakovaCsillajumpSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Martina TrubanováBanská BystricaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Janka RiečanováBanská BystricaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Lenka RiečanováHarmanecSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Miroslava ChrenováHúrky ZMSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Eva PavlíkováNPC BBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Marta Šipulová281-330-8004SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Nikola FiladelfiováneregistrovanýSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Petra Kunderlíková-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Dominika Kollárová- SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Slavomíra ČabováLučenecSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Nina RačekováUčiteľ ZŠ SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Erika ValčičákováSlowissSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Zuzana SinčákováhobbySVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Zuzana KostalovaŽiar nad HronomSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Adriána VrubeľováVodník SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Andrea NecpalovamadoxbbSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Simona BorovicovaCargo Friends Slovakia SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Dana Hrušková-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Tatiana SedláčekováZH-FITSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Janka PohorelcováHorehronSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Marta DanišováHorehronSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Lucia LukáčováHorehronSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Magdaléna Strehovská-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Ester Holéczyová-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Denisa PisarčíkováRádioklub HORECSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Katarína Spišiaková0SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Martina Verbovská-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Monika DobiášováBaseGymSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Michaela Babicová-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Paula Švecová-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Viktoria BenovaAk Mšk Žiar nad HronomSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Kristína GaluškováLOM BBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Natália VýbohováFUNSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Martina Jelenčíková:)SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Martina PančíkováMARAS teamSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Veronika PančíkováHronecSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Sára VágnerováPredajnáSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Anna Hyseková-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Andrea ŠarikováMiška teamSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Adriana HrčkováŽHKm ZvolenSVK - SlovakiaBeh 3.5kmIOK
-Adrian StloukalŠK MsP MartinSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Peter NosáľLučencSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Marian PolonyBBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Martin JencaMaťkoSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Peter Klučárikamatér RužomberokSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Jozef RusnákZH-FITSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Andrej ZaťkoneregistrovanýSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Vladimír Volfžiadny Žiar nad HronomSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Ján KrahulecneregistrovanýSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Jaromír KončickýBBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Erik Švec-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Ladislav MarasMARAS teamSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Zlatko BorovičCargo Friends SlovakiaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Ján GálikHúrky ZM SVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Jozef MachalaamaterSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Dušan SlivkaAmatersky behSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Miroslav Konopkahobby bezecSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Marek SeleckýMonkeysRunSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJOK
-Mária ČernáBBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Jana RumanovskáBanská Bystrica SVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Marta KminiakováSrdcom StrehovčaniaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Gabriela Škamlová-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Elena KlučárikováRužomberokSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Monika MišutováZH-FITSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Michaela Bakšová.SVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Renata KováčováLucenecSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Emília VéghováŽeliezovce SVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Andrea ŠtefanovieneregistrovanýSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Anna DzúrikováDzurik gangSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Eva ČangelováBanská BystricaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Iveta PrachárováFiľakovo SVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Silvia Šušova BlahovaamaterSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Blanka KolenováKBBS Turčianske TepliceSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Nikoleta Švecová-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Katarína BéberováHúrky ZMSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Silvia DemočkováMARAS teamSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Gabriela Roháčiková-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Zlatka HamrákováBanská BystricaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Katarína HögerováamatérSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Gabriela ČabováRunningteamZVSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKOK
-Marek ŠtrbaMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 1000mPOK
-Peter KorpášRunningTeamZVSVK - SlovakiaBeh 1000mPOK
-Jakub Čertíkyellowtree BBSVK - SlovakiaBeh 1000mPOK
-Miško RenčomySVK - SlovakiaBeh 1000mPOK
-Leonko GašparnemámSVK - SlovakiaBeh 1000mPOK
-Niko VaníkVaníkovciSVK - SlovakiaBeh 1000mPOK
-Denis SoľákCapri CoffeSVK - SlovakiaBeh 1000mPOK
-Timea Laková SVK - SlovakiaBeh 1000mROK
-Nina ČangelováBanská BystricaISR - IsraelBeh 1000mROK
-Lucia KlučiarováDAK TlmačeSVK - SlovakiaBeh 1000mROK
-Lenka KlučiarováDAK TlmačeSVK - SlovakiaBeh 1000mROK
-Júlia KubinyiováMŠ OčováSVK - SlovakiaBeh 1000mROK
-Barbora VidiečanováNemčiansky behSVK - SlovakiaBeh 1000mROK
-Martin MišejeVelosvet cycling team PrievidzaSVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Maxim ŠtrbaMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Patrik KončickýBBSVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Tomáš MadovýBŠK Banska BystricaSVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Nikolas BéberHúrky ZM SVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Alexander DanišHorehronSVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Jaroslav MenderSRTG RužomberokSVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Oliver NemčokA SVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Adam Snopko-SVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Sebastian SimanSebastianosaurusSVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Adam MihálZaježovská školaSVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Martin PolgárMaťo TEAMSVK - SlovakiaBeh 1000mSOK
-Laura Laková SVK - SlovakiaBeh 1000mTOK
-Daniela ZaťkováneregistrovanáSVK - SlovakiaBeh 1000mTOK
-Zuzana PacekováMPK SVK - SlovakiaBeh 1000mTOK
-Emma KlučiarováDAK TlmačeSVK - SlovakiaBeh 1000mTOK
-Lucia KubinyiováZŠ OčováSVK - SlovakiaBeh 1000mTOK
-Noemi VaníkováVaníkovciSVK - SlovakiaBeh 1000mTOK
-Sarah Sásiková-SVK - SlovakiaBeh 1000mTOK
-Simonka BenovaAk Msk Ziar nad HronomSVK - SlovakiaBeh 1000mTOK
-Martin ČižnárSalveSVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Tomáš MelicherčíkAtletický Klub KorytárkySVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Matúš MackoBBtrenerSVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Branislav NemčekFončorda pelicansSVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Martin PonickýBez klubovej príslušnostiSVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Csaba KarhutRSSVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Radoslav KubaliakKB Valaska – OsrblieSVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Dominik ČipkaJustícia v pohybeSVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Matúš SitárLK ŠachtičkySVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Branislav MitruAK UMB Banská BystricaSVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Štefan ŠajgalĎumbierSVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Juraj Vajcíksám za sebaSVK - SlovakiaBeh 10kmAMPlatba
-Dagmar GembickaAmatér SVK - SlovakiaBeh 10kmAWPlatba
-Veronika MesarkinovaXxSVK - SlovakiaBeh 10kmAWPlatba
-Stanislava KopálováSvätý Anton SVK - SlovakiaBeh 10kmAWPlatba
-Petra FašungováRM SPORT RESORTSVK - SlovakiaBeh 10kmAWPlatba
-Terézia Kocholová-SVK - SlovakiaBeh 10kmAWPlatba
-Lucia RapčanováZC RUNSVK - SlovakiaBeh 10kmAWPlatba
-Miroslava LiptákováAK Danica ZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmAWPlatba
-Jaroslav JaklContinental Sport Club ZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Peter MaľaSásováSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Marek KunštárContinental Sport Club ZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Matej ŠáliBežci PoltárSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Viktor MacejákXSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Filip VargaVínne mušky BBSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Peter PupalaTo dam!SVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Tibor NemethRimavska SobotaSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Juraj HolíkžiadnySVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Miroslav GdovinEvonik FermasSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Peter Boháčik-SVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Maros Kovac BenoNezaregistrovanySVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Milan Gajňák SVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Ján DaubnerJanko PankoSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Peter KindlLupcas heroesSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Ľuboš BalogamatérSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Michal HošalaMarathon BB teamSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Michal ĎuricaContinental Sport Club ZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Martin JaníkamatérSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Michal WeissCK Route 66SVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Michal KamiačContinental sport club ZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Štefan TešlárDHZ PonikySVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Dušan PalyoMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Tomáš Babiak SVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Anton Krbaťa{}SVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Ján MlinárikCCCBBBSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Juraj SneženkaŽabokreky n/NSVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Martin Harenčák-SVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Peter PalyoMarathon BB Team SVK - SlovakiaBeh 10kmBMPlatba
-Eva DonovalováMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Katarína BabiarováNie som členkouSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Miroslava Novodomcováokto.1SVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Ludmila FabovaDetvaSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Karin Vargová UrsínyováVínne mušky BBSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Petra LibičováamaterSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Jana Turčanováneregistr.SVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Michaela PotančokováV cieli pivoSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Monika AntalováMonika AntalovaSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Silvia Obrtálovávínne muškySVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Mirka OštromovaAk Zdravie v pohybe LucatinSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Martina Fiľová ŠPORTKLUB Dobrá NivaSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Marta ŠKODOVÁMarta a Miro jogging festival:-)SVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Lubomíra KalinovaGAMILUSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Soňa GolianováSpartans Zvolen Treningovy KlubSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Marta JasíkováŠPORTKLUB Dobrá NivaSVK - SlovakiaBeh 10kmBWPlatba
-Juraj FarkašBernohy.skSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Slavomír HrončiakExtreme DetvaSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Branislav VilmonMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Miro HiadlovskyPre sebaSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Roman HalajTrian ŠK UMBSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Brańo JánošíkKalinovoSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Martin BartaZdravie v pohybe LučatinSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Ľubomír RačákBežci PoltarSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Ivan PavlíkKBBS Turčianske TepliceSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Peter MojžitaADRIM Banská BystricaSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Miroslav ŠKODAMarta a Miro jogging festival:-)SVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Hubert PolákDrusur RužomberokSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Andrej BramuškaBučina dddSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Miroslav ŠagúlCumeľ Gym HnúšťaSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Trulo FonixPrašivý podpesVAT - Holy See (Vatican City State)Beh 10kmCMPlatba
-Peter MedveďTJ SOKOL KORDIKYSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Jiří ŠkvařilContinental Sport Club ZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Jan VYBOCHZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmCMPlatba
-Ľubica PaulínyováBanská BytricaSVK - SlovakiaBeh 10kmCWPlatba
-Miriam VáclavikováBBSVK - SlovakiaBeh 10kmCWPlatba
-Natália ŠulekováSliačSVK - SlovakiaBeh 10kmCWPlatba
-Katarína StrmeňováBežci PoltárSVK - SlovakiaBeh 10kmCWPlatba
-Beáta Očenášová-SVK - SlovakiaBeh 10kmCWPlatba
-Jana MinčikovaMartinSVK - SlovakiaBeh 10kmCWPlatba
-Zuzana SchieberováRýchle šípy, Zvolenská SlatinaSVK - SlovakiaBeh 10kmCWPlatba
-Zuzana UhrinovaRun for snowSVK - SlovakiaBeh 10kmCWPlatba
-Radka Roháčovázdravie v pohybe LučatínSVK - SlovakiaBeh 10kmCWPlatba
-Miriam MoravíkováDetvaSVK - SlovakiaBeh 10kmCWPlatba
-Jozef Urbannebehám pre peniazeSVK - SlovakiaBeh 10kmDMPlatba
-Jozef BödRunning team JesenskéSVK - SlovakiaBeh 10kmDMPlatba
-Karol HudečekKlub biatlonu LeviceSVK - SlovakiaBeh 10kmDMPlatba
-Karol MazúrKAMISVK - SlovakiaBeh 10kmDMPlatba
-Miroslav HaviarUMBSVK - SlovakiaBeh 10kmDMPlatba
-Jozef LiptákZvolenSVK - SlovakiaBeh 10kmDMPlatba
-Mária ŠimonovičováNeregistrovanáSVK - SlovakiaBeh 10kmDWPlatba
-Jolika MolčanováMollySVK - SlovakiaBeh 10kmDWPlatba
-Edita BudiskáTurčianske TepliceSVK - SlovakiaBeh 10kmDWPlatba
-Zuzana ŠikulováMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 10kmDWPlatba
-Miroslav ZemánekKBBS Turčianske TepliceSVK - SlovakiaBeh 10kmEMPlatba
-Radoslav SeleckýTrian UMB BBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmFPlatba
-RICHARD PastorekAK BCF DUKLASVK - SlovakiaBeh 3.5kmFPlatba
-Samuel MichačŠK HADVEO BBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmFPlatba
-Henrieta PastorekováAK BCF DUKLASVK - SlovakiaBeh 3.5kmGPlatba
-Terezka Seleckatrian umb banska bystricaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmGPlatba
-Viktoria UrgelováBBtrénerSVK - SlovakiaBeh 3.5kmGPlatba
-Ema MichačováMUŠKASVK - SlovakiaBeh 3.5kmGPlatba
-Matej Pupák SVK - SlovakiaBeh 3.5kmHPlatba
-Rastislav Hvolka SVK - SlovakiaBeh 3.5kmHPlatba
-Matej CisárikAdrim Team SVK - SlovakiaBeh 3.5kmHPlatba
-Patrik OstruszkaMonkeys Run SVK - SlovakiaBeh 3.5kmHPlatba
-Radoslav PláničkaZaježovská školaSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHPlatba
-Ján Vronka-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmHPlatba
-Denis RiedlCMK BBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmHPlatba
-Katarína Uhríková-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIPlatba
-Mária Hriňová-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIPlatba
-Kristína Výbohová-SVK - SlovakiaBeh 3.5kmIPlatba
-Miroslav NosáľDance Attack Lucenec SVK - SlovakiaBeh 3.5kmJPlatba
-Michal Seleckymonkeys teamSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJPlatba
-Boris ŠulekMonkeysRunSVK - SlovakiaBeh 3.5kmJPlatba
-Vladimír RiedlVeteráni v bohyne.SVK - SlovakiaBeh 3.5kmJPlatba
-Jana TišťanováŽhkm ZvolenSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKPlatba
-Veronika Beličková NPC BBSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKPlatba
-Petra HolkováMarathon BB TeamSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKPlatba
-Monika Riedlová-amaterSVK - SlovakiaBeh 3.5kmKPlatba
-Jaroslav ŠtetkaJunior Judo klub LučenecSVK - SlovakiaBeh 1000mPPlatba
-Jakub KovalčíkZaježovská školaSVK - SlovakiaBeh 1000mPPlatba
-Dorota VnučkováZaježová školaSVK - SlovakiaBeh 1000mRPlatba
-Megan Vieroslava RybanováZaježovská školaSVK - SlovakiaBeh 1000mRPlatba
-Matej JarganPohronská PolhoraSVK - SlovakiaBeh 1000mSPlatba
-Matus MedvedTJ Sokol KordikySVK - SlovakiaBeh 1000mSPlatba
-Ondrej ČárskyZaježovská školaSVK - SlovakiaBeh 1000mSPlatba
-Hugo ŠtubňaZaježovská školaSVK - SlovakiaBeh 1000mSPlatba
-Martin VnučkoZaježovská škola SVK - SlovakiaBeh 1000mSPlatba
-Samuel VnučkoZaježovská škola SVK - SlovakiaBeh 1000mSPlatba
-Adam LehockýBanska BystricaSVK - SlovakiaBeh 1000mSPlatba
-Jakub LehockýBanska BystricaSVK - SlovakiaBeh 1000mSPlatba
-Nicolette DianováziadnySVK - SlovakiaBeh 1000mTPlatba
-Natália GerőHC 05 BBSVK - SlovakiaBeh 1000mTPlatba
-Barborka Ondrejková-SVK - SlovakiaBeh 1000mTPlatba
-Katarína MedveďováKordikySVK - SlovakiaBeh 1000mTPlatba
-Diana PetrusováZaježovská školaSVK - SlovakiaBeh 1000mTPlatba
-Nina Petrusovázaježovská školaSVK - SlovakiaBeh 1000mTPlatba

Vyhľadávanie vrátilo 568 záznamov

ADRIM Nemčiansky beh
DisciplínaPlatná reg.Celkom
Beh 10km268371
Beh 3.5km121146
Beh 1000m3351
Celkom registrácií:422568
Celkom ľudí:422568
Maratónska kalkulačka
Prepočítaj si tempo, rýchlosť alebo výsledný čas
km, m
Tempo min, sec
Rýchlosť km/h
Čas hod, min, sec
© Marathon Banska Bystrica s.r.o. 2017 Všetky práva vyhradené. Obsah stránky je chránený autorským právom. Bez výslovného súhlasu majiteľa autorských práv nie je povolené kopírovať, pozmeňovať alebo šíriť akúkoľvek časť stránky, ako napríklad textový obsah, obrázky, ikony, súčasti kódu stránky, uložené súbory a podobne.Pre viac podrobností nás kontaktuje tu